рус   укр   eng   pol
Телефон: +38 044 206-36-72, Факс: +38 044 206-36-73.
Україна, Київ, Софіївська Борщагівка, Мала окружна, 10/1

Іноземні інвестиції

Інвестиції - сукупність практичних дій, фізичних та/або юридичних осіб, держав, що ведуть до здійснення господарських операцій, які передбачають: придбання основних фондів, нематеріальних активів, корпоративних прав, цінних паперів за внесення коштів та/або майна в статутний каптал юридичної особи й одержання за це прибутку або здійснення соціального ефекту.
Іноземними інвестиціями є всі види матеріальних і інтелектуальних цінностей, які вкладаються інвестором однієї країни на території іншої країни а саме:
- рухоме та нерухоме майно, а також відповідні майнові права
- кошти, а також цінні папери, зобов'язання внески та інші форми участі
- права інтелектуальної власності, включаючи авторські й суміжні права, товарні знаки права на винаходи, промислові зразки, моделі, а також технологічні процеси і ноу-хау;
- права на здійснення господарської діяльності, включаючи концесії на розвідку, розробку й експлуатацію природних ресурсів.

Відповідно до Українського законодавства при ввозі іноземних інвестицій мито не стягується при дотриманні наступних умов:
- товар (товари) можуть бути віднесені в бухгалтерському обліку до основних фондів.
- товар (товари) не є акцизними (легкові автомобілі та інше)
При митному оформленні таких товарів суб'єкт ЗЕД виписує вексель на суму мита, що гаситися після постановки інвестицій на облік. Для продажу товарів завезених як іноземна інвестиція менше ніж через три роки після митного оформлення необхідно сплатити мито.

Предыдущие публикации

Міжнародна торгівля
Торгово-промислова палата України, ТПП
Акредитація (облік) підприємств у митних органах.

Новини

09.06.2012
Ввезення вантажного транспорту та автобусів планується звільнити від ПДВ. Відповідно до законопроекту, який був підготовлений асоціацією міжнародних автомобільних перевізників, пропонується звільнити від сплати ПДВ вантажний транспорт і автобуси. Докладніше...