рус   укр   eng   pol
Телефон: +38 044 206-36-72, Факс: +38 044 206-36-73.
Україна, Київ, Софіївська Борщагівка, Мала окружна, 10/1

Торгово-промислова палата України, ТПП

Торгово-промислова палата України, відповідно до Закону України про торгово-промислові палати в України це недержавна неприбуткова організація, що на добровільних заставах поєднує юридичних осіб і громадян України, зареєстрованих як підприємці, а також їхні об'єднання.
Головне завдання ТПП - це насамперед створення сприятливих умов для вітчизняного підприємництва, подання й захист його інтересів на всіх рівнях, включаючи вищі ешелони влади, сприяння розвитку прямих зв'язків із закордонними партнерами в галузі економіки, науки та торгівлі, пошук інвесторів і кваліфікована підготовка інвестиційних проектів, бізнес-планів та інше.
ТПП України виконує свої функції самостійно або через регіональні торгово-промислові палати, що діють на території Автономної Республіки Крим, областей, у місті Києві та Севастополі, та через створені нею підприємства та інші організації, які вона поєднує і координує.
ТПП надають широкий спектр послуг у сфері зовнішньоекономічної діяльності, проводять незалежну експертизу товарів (зокрема цінову експертизу, і експертизу щодо кодування товару відповідно до УКТ ЗЕД), ТПП також уповноважені Урядом України, підтверджувати походження товарів, видавати сертифікати походження, засвідчувати обставини форс-мажору, а також торговельні й портові звичаї, прийняті в Україні.

Предыдущие публикации

Акредитація (облік) підприємств у митних органах.
Митна декларація, вантажна митна декларація, ВМД
УКТ ЗЕД - Український класифікатор товарів зовнішньоекономічної діяльності

Новини

09.06.2012
Ввезення вантажного транспорту та автобусів планується звільнити від ПДВ. Відповідно до законопроекту, який був підготовлений асоціацією міжнародних автомобільних перевізників, пропонується звільнити від сплати ПДВ вантажний транспорт і автобуси. Докладніше...