рус   укр   eng   pol
Телефон: +38 044 206-36-72, Факс: +38 044 206-36-73.
Україна, Київ, Софіївська Борщагівка, Мала окружна, 10/1

Ласкаво просимо

Ефективне і швидке митне оформлення, своєчасна і надійна доставка вантажу - необхідні умови успішної зовнішньоекономічної діяльності. Команда кваліфікованих фахівців ТОВ "Логолайн" допоможе перевезти й оформити ваш вантаж а також одержати дозвільні документи. Ми візьмемо на себе усі ваші проблеми - від організації вантажоперевезення, митного очищення й оформлення документів до доставки вантажу на ваш склад під "ключ".

Запрошуємо до співробітництва

Звертаючись до нас, Ви знайдете надійного партнера і помічника. Усі наші співробітники – професіонали з багаторічним стажем роботи, здатні в найкоротший термін організувати міжнародне перевезення Вашого вантажу і його митне оформлення. Індивідуальний підхід до кожного клієнта і надання наших послуг у комплексі дозволять Вам зосередити Ваші сили на Вашому бізнесі – все інше довірте нам.

Новини

09.06.2012
Ввезення вантажного транспорту та автобусів планується звільнити від ПДВ. Відповідно до законопроекту, який був підготовлений асоціацією міжнародних автомобільних перевізників, пропонується звільнити від сплати ПДВ вантажний транспорт і автобуси. Докладніше...